Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Alles hiljuti liigakarikasarjas omavahel tihedat tutvust teinud Chelsea ja Tottenham kohtuvad pühapäeval uuesti. Spursil on jäänud Siniste vastu tänavu isegi värav löömata. Kas pühapäeval see muutub?


Chelsea vs. Tottenham

Pühapäev 23. Jaanuar 2022
Algab: 18.30
Ülekanne: TV3 Sport

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,26 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (1,87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased 36 Stamford Bridge’il peetud kohtumist on Tottenhamile toonud ainult ühe võidu.
  • Chelsea võib üle kümne aasta esimest korda liigas viis mängu järjest võiduta jääda.
  • Tottenham ei ole Antonio Contega Premier League’is veel kaotanud, kirjas on kuus võitu ja kolm viiki.

Minnes tagasi veel eelmisesse hooaega, siis on Tottenhamil Chelsea vastu värav löömata isegi viies järjestikus kohtumises. Nulli peal on oldud 457 minutit. Nüüd on oht jääda klubi ajaloos esimest korda mõnes vastasseisus kuus mängu järjest väravata.

Antonio Conte rääkis liigakarika poolfinaali ajal oma endise tööandja kohta igasugu imejutte ja tõi väljas, et kahte meeskonda eraldab klassivahe, aga ometi on Spurs viimasel ajal liigas palju edukamalt esinenud. Itaallase kaotusteta algus klubi juures on tekitanud olukorra, kus Chelsea’ist ollakse kaheksa punktiga maas ja olles neli mängu vähem pidanud, on Tottenhamil täiesti reaalne see vahe tagasi teha.

Chelsea’il on mänguvorm kõvasti alla käinud, aga samal ajal on tõsiasi see, et viimase 26 mängu peale kõikides sarjades on tulnud ainult kaks kaotust. Lihtsalt mingisugune särts on puudu olnud, et viike võitudeks vormida. Pärast teisipäevast 1:1 mängu Brightoniga vihjas Thomas Tuchel justkui sellele, et kõige taga on väsimus.

Sakslane andis oma meestele kaks vaba päeva ja loodab kindlasti, et tagasi tuleb hoopis teise ilmega sats, kuigi ise on ta lisanud, et arvatavasti nende kahe päeva pealt suurt midagi ei muutu. Meeskonnal olevat vaja tervikuna teistsugust suhtumist.

Tuchel ei ole isegi 12 kuud veel pukis püsinud, aga kui võiduta mänge muudkui koguneb ja koguneb, siis me kõik teame, milleni see lõpuks viib. Pühapäeval on tema jaoks väga tähtis saada oma tiim jälle korralikult mängima.

Esimene panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Chelsea ei ole tänavu mitte ühtegi avapoolaega kaotanud ja vastas on meeskond, kes võõrsil tervelt kuus oma üheksast mängust esimese poolaja viigiga lõpetanud.

Teine panus – Mõlemad löövad värava. Spurs ei ole tahtnud selles duellis väravaid lüüa, aga tegu on panusega, mis Chelsea viimase 10 liigamängu jooksul võitnud kaheksa korda. Kaitseliini on vigastused tabanud ja Tucheli sõnadest võib välja lugeda, et ei käi enam meeskondlik töö. Chelsea’il endal on sel hooajal Premier League’is ainult kolm korda jäänud värav löömata ja kahel juhul oli see Manchester City vastu, kes üldse väga harva laseb endale lüüa.

Meie valikud:

  • Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,26 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (1,87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 113€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds