Jälgi meid

Ennustusvihjed

Guinea vs. Gambia ennustusvihjed

Aafrika Rahvuste karikaturniiril hakkavad asjad vaikselt põnevaks minema, kui on alustatud väljakukkumisringidega. Kaalul on kohad veerandfinaalis ning üks pilet jagatakse välja Guinea ja Gambia vastasseisus.


Guines vs. Gambia

Esmaspäev 24. Jaanuar 2022
Algab: 18.00
Ülekanne: viaplay.ee

Gambia võit (viik välistatud) (2,65 @ Coolbet)

Kokku alla 1,5 värava (2,21 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koondised on varem omavahel mänginud 23 korda: Guines on saanud seitse võitu, Gambia neli.
  • Guinea on oma viimases viies Rahvuste karika mängus kolm korda puuri puhtana hoidnud.
  • Gambia on alates eelmise aasta algusest kogunud viis võitu, ühe viigi ja kolm kaotust.

Gambia on tegemas oma kõigi aegade esimest Rahvuste karika finaalturniiri ja seni on läinud see väga edukalt. Oma esimesest mängust saadi Mauritania vastu kohe võit kätte ning oma alagrupis jäädi vaid väravate vahega Mali järel teiseks.

Samasse alagruppi kuulus ka tugev Tuneesia ja Gambia suutis Kartaago kotkastest lisaminutite väravaga jagu saada. Meeskond lõi alagrupiturniiril kolm väravat ja neist kaks tulid igapäevaselt Belgia kõrgliiga uustulnuka Seraingi eest mängiva Ablie Jallow poolt.

Gambia koondis koosnebki suures osas erinevate Euroopa kõrgliigade mängijatest ja pundis on isegi mõned Serie A mehed. Meeskonna nimekaimaks mängijaks võib pidada Musa Barrowt, kes Bologna ridades tegemas head aastat.

Guinea kuulsaim mängumees on Liverpooli Naby Keita. Võrreldes gambialastega on Guineal palju rohkem kogemusi Rahvuste karikalt ja 70ndatel saadi korra isegi hõbemedalid.

Guinealased lõpetasid alagrupimängud nelja punktiga, kui alistati Malawi ja mängiti väravateta viiki Senegaliga. Kaheksandikfinaalile minnakse Zimbabwe vastu tulnud 1:2 kaotuse pealt.

Esimene panus – Gambia võit (viik välistatud). Vaadates koefitsiente, siis tundub, et Gambia võimalusi alahinnatakse liiga palju. Meeskond oli alagrupiturniiril tugev ja suutis kaotust vältida Mali ja Tuneesia vastu, kes mõlemad on tugevamad meeskonnad kui Guinea.

Teine panus – Kokku alla 1,5 värava. Rahvuste karikas on läbi aastate olnud kurikuulus selle poolest, et seal lüüakse väga vähe väravaid ja tänavu on see trend jätkunud. Turniiri keskmine näitaja on ainult 1,87 väravat mängu peale. Koguni 21 38-st matšis on olnud ühe või mitte ühegi väravaga.

Meie valikud:

  • Gambia võit (viik välistatud) (2,65 @ Coolbet)
  • Kokku alla 1,5 värava (2,21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 132€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds