Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. West Ham United ennustusvihjed

Manchester Unitedil on laupäeval Premier League’i võimalus üle hulga aja esinelikusse tõusta. Selleks on vaja koduväljakul alistada vana tuttav David Moyes ja tema West Ham United. Kuidas Punased Kuradid oma ülesandega hakkama saavad?


Man Utd vs. West Ham

Laupäev 22. Jaanuar 2022
Algab: 17.00
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,01 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,16 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Man Utd ei ole Old Traffordil West Hamile liigamängu kaotanud alates aastast 2007.
  • Viimase viie vooru peale on Unitedile tulnud kaks võitu, kaks viiki ja üks kaotus.
  • West Ham loodab jõuda oma hooaja teise kolmemängulise võõrsilvõitude seeriani.

Meeskonnad on omavahel tänavu juba kaks korda mänginud ja vahetatud on võõrsilvõite. Esimeses vastasseisus Londoni staadionil jäi United 2:1 peale, kui Mark Noble ei suutnud viiendal lisaminutil penaltit realiseerida ja vaid mõned päevad hiljem triumfeeris West Ham Old Traffordil liigakarikasarjas Manuel Lanzini varajase väravaga.

West Ham on tegemas väga head hooaega ning praegu hoitakse Unitedi ja mitmete teiste suurklubide ees viimast Meistrite liiga kohta.

Alates novembris ei ole võite väga Moyesi meeskonnale juurde tulnud, aga vigastused on selles oma rolli mänginud ja vaikselt on šotlane täiskoosseisu uuesti kokku saamas.

Manchesteri meeskonnale on samuti vaikselt puudujaid kogunenud, kuigi nädala alguses saadi rõõmustada selle üle, et vähemalt Cristiano Ronaldo on uuesti mänguvalmis. Portugallane jättis paar kohtumist vahele ja oli seejärel nähtavasti hirmsasti mängunälga täis, sest suurmeistrile ei meeldinud 71. minuti kutse vahetuspingile.

United sai Brentfordi vastu pealtnäha kena 3:1 võidu kirja, aga David de Gea pidi jälle kangelast mängima ja Ralf Rangnicki mänguplaanid ikkagi ei taha kõige paremini välja kukkuda.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. West Hamile on sellised mängud terve hooaja jooksul meeldinud ja viimasel ajal muudmoodi enam ei osatagi – viimasest viiest liigamatšist neli on sellised olnud. Unitedil on neid viimase nelja mängu peale olnud kolm.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Old Traffordil kipuvad avapoolajad tihti parajad värvi kuivamise vaatamised olema. Samuti ei ole esimese 45 minutiga palju väravaid tulnud West Hami mängudes, eriti võõrsil, kus meeskond ettevaatlikult tegutseb – 11 mängu peale on ainult kuus esimese poolaja väravat endale lastud.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,01 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,16 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds