VIDEO | Kahvatu Chelsea jäi Premier League’is taas võiduta

Chelsea aina kahanevad tiitlilootused said teisipäeval veel ühe hoobi, kui Brighton & Hove Albioniga mängiti võõrsil 1:1 viiki. Meeskond on nüüd viimasest seitsmest voorust võtnud ainult ühe võidu.

Sinistel algas kõik hästi, kui Hakim Ziyechi kauglöök 28. minutil Brightoni väravat valvanud Robert Sanchezi käte vahelt sisse lipsas, aga edu anti 60. minutil ära.

Chelsea lasi tänavu alles teist korda nurgalöögist värava ja Adam Websteril oli au olla selle lööjaks. Seejuures esimese nurgalöögist värava lõi Thomas Tucheli meeskonnale samuti Brighton, kui kolm nädalat tagasi mängiti 1:1 viiki Stamford Bridge’il.

Viimasest neljast voorust ei ole Chelsea mitte ühtegi võitu saanud ja Tucheli jaoks on see esimene selline seeria pärast 2016. aastat, mil ta Dortmundi Borussiat tüüris.

Samast aastat – ja ülimalt ebaõnnestunud 2015/16 hooajast – pärineb ka Chelsea viimane seeria, kus seitsme vooru peale teeniti ainult üks võit.

Tucheli mehed on järjepanu aina punkte lauale jätnud ja teisipäevane matš oli ka juba neljas järjestikune, mida Chelsea ei suutnud vaatamata avavärava löömisele võita.

Punktide poolitamise meister Brighton jõudis mänguga seisu, kus hooaja käigus on enamus (11) oma kohtumistest (21) viiki mängitud.