VIDEO | Real Madrid sai Valencia vastu mängumootori taas käima

Viimasest kolmest La Liga voorust neli punkti kogunud Real Madrid oli laupäeval Valencia vastu oma parimal tasemel tagasi, võttes kerge 4:1 võidu.

Valencia suutis edukalt Reali rünnakuid tõrjuda kuni 43. minutini, mil Karim Benzema penaltist skoori avas. Prantslasest sai sellega Cristiano Ronaldo, Rauli ja Alfredo Di Stefano järel neljas mängija, kes Reali särgis 300 väravani jõudnud.

Teisel poolajal tegi Vinicius Junior 52. ja 61. minuti väravatega duubli ning mäng oli kodumeeskonna jaoks tehtud.

Külalised said lohutusvärava 76. minutil, kui Goncalo Guedes penaltiga eksis, aga tagasipõrkunud palli Thibaut Courtois’ seljataha saatis. Tegu on ainsa löögiga, mille vastased viimase 18 üritusega Santiago Bernabeu staadionil belglasest mööda on saanud.

Kirsi pandi tordile Benzema oma teisega 88. mänguminutil. Temalt on tänavu nüüd La Ligas 20 matšiga tulnud 17 väravat.

Real jätkab liigatabeli tipus kaheksapunktilise eduga Sevilla ees, kuigi Andaluusia klubil on kaks mängu vähem peetud.

Vana aasta lõpuosas pikalt kaotuseta püsinud Valenciale tuli teine järjestikune kaotus ja meeskond hoiab 9. kohta.