VIDEO | Kolmanda liiga meeskond hirmutas karikavõistlustel Barcelonat

Barcelona oli kolmapäeval lähedal suurele üllatuskaotusele, kui Hispaania karikavõistlustel mängiti võõrsil kolmanda liiga satsi Linaresi vastu. Lõpuks suudeti endale kaotusseisust välja mängida 2:1 võit.

Linares ehmatas Barcat juhtväravaga 19. minutil, kui terve karjääri mööda Hispaania madalamaid liigasid kolanud 33-aastane ründaja Hugo Diaz palli tsenderdusest peaga külaliste postide vahel olnud Neto selja taha koksas.

Viigini jõudis Barcelona alles 63. minutil Ousmane Dembele kauglöögist ning võiduvärav saadi mõned minutid hiljem eelmisel kuul esindusmeeskonnas debüteerinud Ferran Jutgla kaudu.

Linaresil õnnestus veel ka teist korda pall väravasse saada, aga nurgalöögi järel tekkinud olukorras vilistati suluseis.

Barca kasutas mängus paljuski varumehi, kuid algrivistuses oli ka mitu põhitegijat, nagu Jordi Alba, Eric Garcia, Sergio Busquets ja Ronald Araujo. Oma teise debüüdi meeskonna eest tegi Dani Alves, kes lõi kaasa kogu kohtumise.