Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Napoli ennustusvihjed

Euroopa liigas läheb sel nädalal samuti hooaeg edasi ja pall pannakse uuesti mängu ühe suure vastasseisuga, kui Barcelona võõrustab Napolit. Barcal läks Meistrite liiga hooaeg täiesti nihu. Kas astme võrra madalamal õnnestub paremini esineda?


Barcelona vs. Napoli

Neljapäev 17. Veebruar 2022
Algab: 19.45
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku alla 2,5 värava (2,15 @ Coolbet)

Napoli võit või viik (1,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Barca ei ole eelnevast kahest omavahelisest kohtumisest kaotust saanud, mängides välja ühe võidu ja ühe viigi.
  • Normaalaja tulemuste arvestuses ei ole Barcelona 11 mängu järjest ühtegi kaotust saanud.
  • Napoli on läbi aastate võõrsilt Hispaania klubide vastu võtnud kolm võitu ja seitse kaotust.

Tänavune on pärast hooaega 2003/04 esimene kord, mil Barcelona ei saa aastavahetuse järel mänge Meistrite liigas jätkata. Hooaeg algas kohe kahe 0:3 kaotusega ja sellest seisust oli keeruline ennast 16 parema sekka murda.

Samal ajal on Barca jaoks positiivne vähemalt see, et meeskond ei ole 90 minutiga kaotanud mitte ühtegi kohtumist pärast Meistrite liiga alagrupiturniiri viimast matši.

Xavi käe all on meeskonna mäng silmnähtavalt paremaks muutunud, kuigi eurohooaega jätkatakse pettumust valmistava tulemuse peale – Kataloonia gigant oli nädalavahetusel Espanyoli vastu raskustes.

Värsket võidutunnet pole sees ka Napolil, kuna laupäeval tehti Milano Interiga 1:1 viik. Samas võib meeskond üsna rahul olla sellega, mis viimasel ajal on tehtud. Enne läinud nädalavahetust oli Napoli Serie A-s neli mängu järjest võitnud ja seda nii, et kaitsekuningas Kalidou Koulibaly puudus koosseisust.

Senegallane oli Interi vastu koosseisus uuesti tagasi ja kui satsi õnnestub nüüd tervena hoida, siis loodab Napoli kindlasti konkureerida nii Serie A võidu kui eurotiitli nimel.

Barca ei ole küll enam see, mis eelnevatel aastatel, aga Luciano Spalletti meeskonna jaoks on tegu väga mõnusa kondiprooviga, mille läbimine võiks anda usku, et sel kevadel on võimalik midagi suurt ära teha.

Esimene panus – Kokku alla 2,15 värava. Napoli on Serie A parim kaitsesats ja kogus vahepeal isegi ilma Koulibalyta tublisti nullimänge. Meeskond oleks kindlasti väga rahul, kui Camp Noult lihtsalt väravateta viigiga pääsetakse. Kuna tegu on paari avamänguga, siis võib eeldada, et Barcelona ei taha ka liiga palju riske võtta.

Teine panus – Napoli võit või viik. Barca puhul ei tea praegusel ajal kunagi, milline meeskond välja ilmub. Esitus Espanyoli vastu oli nigel, aga enne seda käidi kergelt Atletico Madridist üle. Siin võib tulla taas selge võit, aga külalisi ei tasu alahinnata. Camp Noule minek on paljudele hirmutav, kuid Napoli on end sel hooajal võõrsil väga heast küljest näidanud – kõikide sarjade peale vaid kaks kaotust.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2,5 värava (2,15 @ Coolbet)
  • Napoli võit või viik (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 107€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds