Jälgi meid

Ennustusvihjed

Milano Inter vs. Liverpool ennustusvihjed

Meistrite liiga alagrupiturniiril kõik mängud võitnud Liverpool alustab väljakukkumisringides mänge Milano Interi vastu. Kas edukas seeria jätkub või suudab siiski valitsev Serie A meister selle katkestada?


Milano Inter vs. Liverpool

Kolmapäev 16. Veebruar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Liverpooli võit (2,00 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,03 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tegu on meeskondade viienda omavahelise kohtumisega, Liverpoolil on seni kirjas kolm võitu, Interil üks.
  • Inter on kodus Inglismaa klubide vastu teeninud 11 võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.
  • Liverpool pole pärast aastavahetust kaotanud mitte ühtegi kohtumist, võites üheksast mängust seitse.

Kui loosimine toimus, siis võis Interi šansse selles vastasseisus hinnata vägagi heaks, aga meeskonna mängumootor on viimasel ajal hakanud jukerdama. Kõikide sarjade peale on viimase kuue kohtumisega tulnud ainult kaks normaalajaga võitu ja Serie A-s on esikoht loovutatud linnanaabrile Milanile.

Milan oli juhuslikult üks Liverpooli alagrupivastastest ja Punased suutsid mõlemad mängud kaotusseisust võita. Võõrsil saadud 2:1 võiduga mängiti end valitud seltskonda, kes suutnud Meistrite liiga alagrupiturniiri veatult läbida.

Üsna perfektne on ka praegune Liverpooli mänguvorm. Aastal 2022 pole veel ühtegi kaotust tulnud ja Milanosse sõidetakse kuue järjestikuse võidu pealt. Meeskond elas Aafrika Rahvuste karika väga edukalt üle ja nüüd ollakse valmis paugutama igal rindel.

Meistrite liigas on Liverpool viimastel hooaegadel paugutanud nii, et kaotused on jäänud väga harvaks. Pärast 2019. aasta finaali võitu on lüüasaamisi kogunenud ainult neli.

Inter oli vahepeal pikalt üldse Meistrite liigast eemal ja pärast uue tõusu alustamist on nüüd nelja aasta peale esimest korda end 16 parema sekka murtud. Sealt veel edasi liikumine saab aga olema ülimalt keeruline.

Esimene panus – Liverpooli võit. Meeskond on suurepärasesse hoogu tõusnud ja Interil on samal ajal käsil hooaja raskeim periood. Külaliste jaoks pole ülesanne kindlasti kerge, aga satsis on piisavalt kvaliteeti ja lõpuks võidusadamasse jõuda.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Mõlemad meeskonnad on tegemas väga resultatiivset hooaega. Inter on kõikide sarjade peale neli korra väravata jäetud ja Liverpoolil on selliseid mänge üldse ainult kaks.

Meie valikud:

  • Liverpooli võit (2,09 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 104€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds