Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Torino ennustusvihjed

Itaalias lüüakse uus mänguvoor lahti põneva derbiga, kui Juventus ja Torino asuvad omavahel parimat välja selgitama. Vana Daam ei ole oma väiksemale naabrile juba mitu aastat alla jäänud. Kas kaotuseta püsitakse ka seekord?


Juventus vs. Torino

Reede 18. Veebruar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Setanta Sports

Juventus -1 Aasia händikäp (2,22 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,82 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Juve on suutnud kõikide sarjade peale 15 mängu järjest Torino vastu kaotust vältida.
  • Liigamängude arvestuses on Juventusel käsil 11-mänguline kaotusteta seeria.
  • Torino on sel hooajal võõrsil suutnud kaotust vältida ainult neljas kohtumises.

Viimane Torino rõõmuhetk selles vastasseisus oli 2015. aastal ja pärast seda on isegi viigid jäänud väga harvadeks. Selle hooaja esimeses omavahelises kohtumises see kaugele ei jäänud, aga lõpuks siiski Juventus võitis Manuel Locatelli 86. minuti väravast.

Oktoobrikuus toimunud kohtumine oli osa seeriast, mil Torino võitis kuue vooru peale ainult ühe mängu. See tulemuste jada ilmestab väga hästi meeskonna tervet hooaega, kuna esinetakse ebastabiilselt ning muudkui vahelduvad head ja halvad perioodid. See on Toro jätnud ka otse tabeli keskele 10. kohale.

Tabelikeskmikuks nimetas hooaja alguses oma meeskonda ka Juventuse peatreener Massimiliano Allegri, aga tänaseks on siiski tippkonkurentsi jõutud. Viimase 11 vooruga on 24 punkti tabelisse pandud ja kui tiitlile heitlev kolmik on veel kaugel, siis vähemalt on Juve esinelikusse end vinnanud, mis klubi jaoks miinimumeesmärk.

Allegri hoolealused lasid endale hooaja alguses palju väravaid ja see tegi regulaarselt võitmise võimatuks. Alates novembrist on aga augud ära lapitud ja seda on kohe tulemustest näha. Samamoodi jätkates ei pruugi Scudetto võitlusesse sekkumine võimatu olla.

Torino on kaitse poole pealt terve hooaja vältel tugev olnud ja ainult kolm meeskonda on endale vähem väravaid lubanud, aga tähtründaja Andrea Belotti on jäänud kaugele oma tippvormist ning see on rünnakule suure põntsu pannud. Itaalia koondislane oli vahepeal ka pikalt vigastatud, enne kui naasis platsile eelmise vooru 1:2 kaotuses Veneziale.

Esimene panus – Juventus -1 Aasia händikäp. Meeskond on tõusnud väga heasse mänguvormi ja tulemused näitavad, et derbiteks suudetakse end suurepäraselt häälestada. Torino võitu pole pikalt olnud ja ega praegu ka meeskond konkurentsivõimelisena välja ei näe.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Tegu on meeskondadega, kes mõlemad endale vähe väravaid lasevad. Lisaks pole Torinol suuremat sorti ründeohtu. Tervelt 13 Juve viimasest 14-st liigamatšist on vähema kui kolme väravaga lõppenud.

Meie valikud:

  • Juventus -1 Aasia händikäp (2,22 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 111€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds