Ennustusvihjed

Atletico Madrid vs. Manchester City ennustusvihjed

Kodumängus Atletico Madridi üle napi 1:0 võidu saanud Manchester City loodab kolmapäeval korduskohtumises töö lõpuni viia. Kas Pep Guardiola mehed tulevad sellega toime või suudab Madridi sats veel ühe Manchesteri meeskonna konkurentsist kukutada?

Atletico Madrid vs. Man City

Kolmapäev 13. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Enim väravaid 2. poolajal (2,22 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad skoorivad (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Atletico on kodus Inglismaa satside vastu saanud kaheksa võitu, kuus viiki ja kolm kaotust.
  • Koduväljakul on Atleticol võitmata jäänud seitse järjestikust Meistrite liiga matši.
  • Man City on kõikide sarjade peale 12 mängu järjest võõrsil kaotuseta püsinud.

Eelmisel nädalal nähti selles vastasseisus midagi erakordset, kui Atletico Diego Simeone juhendamisel esimest korda mõnes mängus ilma ühegi löögiürituseta lõpetas. Hispaania meistril oli kindel filosoofia püsida kaitses nii kindel kui võimalik ja oma ülesandega tuldi suurepäraselt toime. Kevin De Bruyne väravat oleks võinud muidugi vältida, aga vaevalt, et see Simeonet väga palju muserdas.

Argentiinlaselt võib oodata kodumängus lahtisemat taktikat, kuigi mingisugust täielikku ümbersündi kindlasti ei toimu. City on kõige ohtlikum kui neile vaba ruumi jätta ja Atletico peab püsima oma kaitsest lähtuva mänguplaani juures. Mida kauem õnnestub Cityt nulli peal hoida, seda paremad on edasipääsuvõimalused.

Guardiola meeskonnal on alanud väga keerukas periood, kus üks ülioluline kohtumine ajab muudkui teist taga. Läinud nädalavahetusel korra juba Liverpooliga nahistati ja nüüd on laupäevaks nende kahe vahel kavas juba uus kohting. Kas lõpuks hakkab mängijaid ka pidev tohutu pinge all mängimine häirima?

Atleticol ei ole ka kõik just lust ja lillepidu ning nädalavahetuselt tuldi ära kaotusega. Liigas katkes kuuemänguline võiduseeria järsku 0:1 allajäämisega Mallorcale, kes oli ise seitse mängu järjest kaotanud ja kogu hooaja peale liigas vaid kuus võitu teeninud.

Laupäevase matši tulemus vihjab tugevalt sellele, et Atleti mängijad ei olnud omadega sajaprotsendiliselt selle mängu juures. Meeskonna esineliku koht pole kaugeltki kindel La Ligas, aga mõistetavatel põhjustel läheb peamine aur praegu mujale ja isegi kui lõpuks siiski City peale hammas ei hakka, siis kindlasti võitleb Atletico lõpuni.

Esimene panus – Enim väravaid 2. poolajal. Atleticol on vaja hakata kaotusseisu tagasi tegema, aga usutavasti mängu alguses oma filosoofiat väga palju ei muudeta. 0:0 poolajaga ollakse kindlasti rahul ja ega Cityl vast ka midagi selle vastu pole. Teised 45 minutit peaksid aga tulema lahtisemad.

Teine panus – Mõlemad meeskonnad skoorivad. Atletico on kaks mängu järjest väravata jäänud, kuid viimase kolmese sellise seeria leiab hooajast 2019/20. Neid juhtub väga harva. Man City ründevõimekust ei pea mainimagi.

Meie valikud:

• Enim väravaid 2. poolajal (2,22 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 111€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.