Jälgi meid

Jalgpall

Diego Simeone käe all esimest korda täielikult ära nullitud Atletico Madrid lubab Man City vastu kodus näidata teistsugust nägu

Meistrite liiga veerandfinaali avamängus võõrsil Manchester Cityle 0:1 alla jäänud ja mängu jooksul mitte ühtegi pealelööki teinud Atletico Madrid soovib koduses kordusmängus end hoopis teistsugusest küljest näidata.

Atletico jäi 2011. aasta detsembris alanud Diego Simeone ajastu jooksul esimest korda mõnes mängus ilma ühegi pealelöögi ürituseta. Meeskond keskendus täielikult kaitsemängule ja sõjaplaan töötas peaaegu, et laitmatult – ainult ühes olukorras ei saadud hakkama.

“See oli meie jaoks selgemast selgem, et siia ei saa tulla City vastu kõrge pressinguga mängima,” märkis Atletico keskkaitsja Stefan Savic pärast matši. “Me kaitsesime väga hästi, aga kaotasime üheks murdosa sekundiks keskendumise, kui nad värava lõid. Ent olen olukorraga seoses rahulik. Saame teiseks mänguks terve nädala valmistuda ja arvan, et suudame oma staadionil nende vastu hoopis teistmoodi mängida.”

“Kui kaitsta madala blokiga, siis on väga raske tekitada märkimisväärseid kontrarünnakute võimalusi. Meil oli neid kaks-kolm, aga meil jäi nende ära kasutamisest veidi kiirusest puudu. Madridis neid saades on asjad hoopis teistsugused,” lisas endise koduklubi vastu mänginud Savic.

Meeskonnad lähevad Madridis kokku järgmisel kolmapäeval ja edasipääsuks on Atleticol vaja murda kodune seitsmemänguline võiduta seeria, mis klubil juba alates eelmise hooaja alagrupiturniirist Meistrite liigas kestab.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds