Barcelona vs. Frankfurdi Eintracht ennustusvihjed

Vahepeal juba väga võimsasse hoogu tõusnud Barcelona on UEFA Euroopa liiga veerandfinaalis enne teist kohtumist Frankfurdi Eintrachti vastu otsad lahtiseks jätnud. Kas koduväljakul suudetakse edasipääs ära vormistada?

Barcelona vs. Frankfurt

Neljapäev 14. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Barcelona võidab nulliga (2,50 @ Coolbet)

Kokku alla 3 värava (1,95 @ Coolbet)

• Barcelona on kodus Saksamaa satside vastu saanud 20 võitu, ühe viigi ja kaheksa kaotust.
  • Camp Nou pole seitse mängu järjest kodumeeskonna kaotust näinud.
  • Eintracht sõidab Hispaaniasse viiendat korda: seni on saadud kolm võitu ja üks viik.

Meeskonnad alustavad korduskohtumist 1:1 seisu pealt pärast seda, kui Barca suutis Saksamaal Ferran Torresi väravast 66. minutil kaotusseisust välja tulla. Frankfurt mängis kohtumise lõpu üle kümne minuti vähemuses, aga Kataloonia klubil jäi ülekaal siiski realiseerimata.

Väga tugevad eeldused on olemas selleks, et Xavi meeskond viiks koduplatsil läbi eduka vigade paranduse. Barcelona on uuel aastal olnud üks Euroopa tippliigade parimas vormis olevatest satsidest ja neljapäeval tuleb külla meeskond, kes pole juba kuu aega võidurõõmu tunda saanud.

Eintrachti hooaeg tervikuna on samuti olnud paras kivide-kändude vahel manööverdamine. Meeskond alustas väga kehvalt, kui Bundesligas tuli esimene võit alles oktoobris, järgnes edukas periood, mille jooksul kogenesid vaid mõned üksikud kaotused, aga pärast kalendrivahetust on nüüd jälle mänguvorm kehvakene olnud.

Samal ajal võib Barca toetajatele päris hirmutavana mõjuda see, mida Frankfurt tänavu võõrsilmängudes on teinud. Eelpool mainitud esimene Bundesliga võit tuli Münchenis ja kogu hooaja peale on kodust eemal saadud ainult viis kaotust. Võite on üheksa ja viike viis.

Camp Noul käimine pole küll päris igapäevane välisreis, aga kui tänavu on juba Müncheni Bayernist võõrsil jagu saadud, siis mis see ka Barcelona vastu ära ei ole? Selleks peab küll peatreener Oliver Glasner kõik ideaalselt klappima saama.

Esimene panus – Barcelona võidab nulliga. Meeskond on kodus neli järjestikust nullimängu teinud ja siin peaksid selleks samuti olema väga head variandid, kuna Eintrachti mänguplaan hakkab põhinema kaitsemängul ning külalistel ei ole rünnakul erilist teravust.

Teine panus – Kokku alla 3 värava. Kuna Frankfurt eriti palju väravaid ei löö, siis näeb nende matšides suuri skoore harva. Barca retsis vahepeal juba päris võimsalt vastaseid, aga see on hoog on tänaseks raugenud. Glasneri mehed takistasid eelmisel nädalal üsna hästi võimaluste tekkimist, ehk õnnestub seda korrata.

• Barcelona võidab nulliga  (2,50 @ Coolbet)
  • Kokku alla 3 värava (1,96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 125€!