Jürgen Klopp Man Cityga tehtud viigist: see oli nagu poksimatš

Premier League’i 32. vooru viimases mängus pidasid Manchester City ja Liverpool maha ägeda heitluse, mis 2:2 viigiga lõppes. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp võrdles nähtut poksimatšiga.

City sai mängu kaks korda juhtida, kui Kevin De Bruyne juba 5. minutil oma karjääri esimese neljamängulise väravaseeriani jõudis ja 36. minutil Gabriel Jesus kodumängudest Liverpooliga viie mängu peale viienda värava lõi, aga Kloppi meestel oli mõlemale tabamusele vastus olemas.

Esimese kaotusseisu kustutas Liverpool kaheksa minutiga, kui Diogo Jota palli võrku sai ja teisest poolajast oli alla ühe minuti kulunud, mil Sadio Mane oma 30. sünnipäeva väravaga tähistas.

“Milline mäng – pöörane!” teatas pärast kohtumist Klopp. “See oli nagu poksimatš. Kui korraks jätsid käed alla, said kohe hirmsa hoobi, mis su natukene kõikuma lõi.”

“Tegu oli suurepärase mänguga, kust tuli tulemus, millega peame edasi elama ja millega suudame edasi elada.”

Kahe meeskonna vahele jääb seitse mängu enne hooaja lõppu endiselt üksainus punkt. Liverpoolil läks käest võimalus tõusta tabeliliidriks ja City ei suutnud oma edu neljapunktiliseks kasvatada.

“See oli fantastiline mäng, mida mõlemad tahtsid võita,” ütles City peatreener Pep Guardiola.

“Tunnen, et jätsime neile justkui eluvaimu sisse sellega, aga Liverpooli on äge vaadata. Tean kui head nad on ja selles pole kahtlustki, aga olen oma meeskonna üle väga uhke.”

Kaks giganti kohtuvad juba tuleval laupäeval uuesti, kui omavahel selgitatakse välja üks Inglismaa karikavõistluste finalistidest.