Jälgi meid

Ennustusvihjed

Müncheni Bayern vs. Villarreal ennustusvihjed

Sarnaselt kaheksandikfinaalile Salzburgi vastu on Müncheni Bayern ka Meistrite liiga veerandfinaalis Villarreali vastu asjad enne korduskohtumist selgusetuks jätnud. Hispaaniast on kirjas isegi kaotus. Kas endale suudetakse edasipääs välja mängida või jätkub Kollase Allveelaeva võidukäik?


Müncheni Bayern vs. Villarreal

Teisipäev 12. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku alla 3,5 hoiatuskaardi (2,15 @ Coolbet)

Kokku alla 3,5 värava (1,87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad lähevad vastamisi neljandat korda: Bayern oli enne eelmise nädala kohtumist mõlemad senised vastasseisud võitnud.
  • Bayern on koduväljakul viimasest 12-st Meistrite liiga mängust võitnud 11.
  • Villarreal on 2022. aastal kaotanud viis oma kaheksast võõrsilmängust.

Bayernis kahtlejad said eelmises ringis selge sõnumi, et seda ikkagi ei tasu teha. Kui meeskond sai võõrsilt Salzburgi vastu läbi häda viigi kätte, siis kodus polnud absoluutselt mitte mingisuguseid probleeme. Robert Lewandowski tegi ajaloolise kübaratriki ja meeskond võitis 7:1.

Poola ründeäss oli enne Salzburgiga mängu väikese põua peale sattunud, aga nüüd on väravad hakanud uuesti voolama ja see teeb Bayerni pidurdamise ülikeeruliseks. Kodus see Villarrealil õnnestus, aga nagu see Salzburgi näide tõestab, siis Münchenis võivad asjad hoopis teistmoodi välja kukkuda.

Villarreal peab kindlustama selle, et kohe algusest peale suudetakse hoida täielikku keskendumist ja et oleks valmisolek anda endast igas olukorras alati veidi rohkem. Vaid väga tööka ja kollektiivse esitusega on võimalik kodus välja võideldud edu hoida.

Unai Emery sats ei ole üldjuhul tuntud hea kaitse poolest, aga see on väga muljetavaldav, kuidas Euroopas järjepanu Juventus ja Bayern on ära nullitud. Väravaid on meeskond terve hooaja vältel hästi saanud ja kui nüüd hakkab nulle ka taha kogunema, siis võib kevad lõppeda millegi sensatsioonilisega.

Emery lahkus Arsenalist häbiga ja puudujääke oli tema töös ka PSG juures, aga ta on sobitunud Villarreali ülihästi, nii nagu omal ajal Sevillasse, ja kui Andaluusia klubiga õnnestus muudkui eurosarjas triumfeerida, siis äkki on võimalik tal ka uue pundiga samale maale küündida. Bayerni välja puksimine olek igatahes suur samm selle suunas.

Esimene panus – Kokku alla 3,5 hoiatuskaardi. Meeskonnad on terve hooaja jooksul väga viisakalt tegutsenud ja avakohtumises saadi kahe peale ainult üks kollane. Seejuures on Bayernil hoiatuskaarte terve Meistrite liiga hooaja peale kogunenud ainult 11.

Teine panus – Kokku alla 3,5 värava. Enamus Bayerni mängudest ei ole suure skooriga viimasel ajal olnud, isegi koduplatsil. Nädalavahetusel saadi kodus 1:0 võit Augsburgi üle kätte nii, et Lewandowski pidi 82. minuti penalti võrku panema. Villarreal on võrreldes Salzburgiga küpsem sats ja ei hakka kindlasti kaasa tormima, mis peaks omakorda aitama skooril mõistusepiires püsida.

Meie valikud:

  • Kokku alla 3,5 hoiatuskaardi (2,15 @ Coolbet)
  • Kokku alla 3,5 värava (1,87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 107€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds