Hoki

VIDEO | Robert Rooba jõudis KHL-is oma teise resultatiivsuspunktini

Robert Rooba jõudis kolmapäeval Euroopa tugevaimas jäähokiliigas KHL oma teise resultatiivsuspunktini, kui Tšerepovetsi Severstal kaotas Habarovski Amurile 2:3.

Rooba aitas avakolmandikul ülekaalu olukorras Nikita Guslistovil mängu 1:1 viigistada ning Severstal jõudis viigisadamasse ka kolmandal perioodil, ent lõpuks teenis Amur neli minutit enne normaalaja lõppu tulnud väravaga oma hooaja esimese võidu.

Severstalil on kuue kohtumisega võite kaks ning meeskond hoiab läänekonverentsis Riia Dinamo ees eelviimast kohta.

Roobal on seni ühe söödu kõrval kirjas üks värav, 25 pealeviset ja -2 efektiivsusnäitaja.

Severstal on 13 väravaga üks liiga väikseima resultatiivsusega meeskondadest, kuid pealevisete arvult kuulutakse liidrite sekka ja see annab lootust, et peagi hakkavad väravad voolama.

Meeskonna järgmine mäng on kavas reedel Vladivostoki Admirali vastu, kelle näol tegu kogu liiga ainsa võiduta satsiga.