Jälgi meid

Hoki

33. profikarjääri hooaja lõpetanud Jaromir Jagr ei kavatse endiselt uiske varna riputada

Jäähoki elav legend Jaromir Jagr, kes on NHL-i kõigi aegade resultatiivsustabeli teine mees, lõpetas sel nädalal oma mängijakarjääri 33. hooaja. Ent 49-aastasena ei plaani ta endiselt veel pensionipõlve nautima jääda.

Viimati 2017. aastal NHL-is jääl käinud Jagr on viimased hooajad veetnud kodulinna Kladno hokimeeskonnas, kust tema karjäär omal ajal alguse sai ja mille omanik ta praeguseks ka on. Tema abiga jõudis sats nüüd tagasi Tšehhi kõrgliigasse.

Kladno oli otsustavas play-off seerias Jihlava meeskonna vastu 0:2 ja 2:3 taga, ent võitis elutähtsa 7. mängu 5:2.

 

Jagr sai seerias kirja ühe värava ning lõpetas play-offid 16 kohtumise peale kümne resultatiivsuspunktiga. 19 põhihooaja matšiga kogunes tema nimele 12 silma. Väga viisakad numbrid mehe kohta, kes järgmisel veebruaril saab 50, kuid Jagr ise oma esitustega rahul ei olnud.

“Mängin eelkõige selle tõttu, et tunnen klubi eest vastutust,” tunnistas Jagr. “Kui mul seda üldse poleks, siis ma ei lendaks siin jääl ringi, sest ütlen ausalt, et valmistan seal endale piinlikust.”

“Ootan endast palju rohkemat, aga mul seda lihtsalt pole sees praegu. Ent tean, et kui ma lahkun, siis hülgavad meeskonna ka mitmed koostööpartnerid. Seetõttu pole mul muud võimalust.”

Kahekordne Stanley karikavõistluste võitja ootab enda sõnul pikisilmi järgmisel hooajal välitingimustes peetavaid matše ja tahab ennast käsile võtta.

“Usun, et suudan endiselt mängida,” lisas ta. “Kõik sõltub lihtsalt kõvast töötahtest ja suuremast vaeva nägemisest. Pean tugevamalt treenima ja vältima üleliigseid kilosid.”

Jagr, kes aidanud Tšehhi koondise kahe MM-kullani ja 1998. olümpiavõiduni, on erinevate liigade peale ülipika karjääri jooksul koos play-offidega pidanud üle 2400 mängu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds