Jälgi meid

F1

Sebastian Vettel nimetas ainsa sõitja, kes võib tänavu Hamiltonile vastu saada

Sebastian Vettel on kindlal arvamusel, et Hamiltoni seitsmenda F1 tiitli võitmist suudab takistada vaid Valtteri Bottas.

Sakslane on kindel, et tänavuse tiitli võidab taaskord Mercedese sõitja ning Hamiltoni alistamiseks ongi võimeline vaid soomlane Bottas, kes hetkel jääb britist maha viie punktiga.

Kõigil senipeetud kolmel etapil on võitjaks tulnud Mercedese sõitja. Kahel korral Hamilton ning korra Bottas. Lähim rivaal Max Verstappen on kahel korral lõpetanud poodiumil, kuid jääb maha juba 25 punktiga.

Vetteli arvamusega nõustub ka teine Ferrari piloot Charles Leclerc, kelle parimaks kohas tänavu on teine positsioon:”Arvan, et Hamilton on ülikindel favoriit. Tema alistamine on üliraske ülesanne, kuid kui keegi sellega üldse hakkama saab, siis on see Valtteri Bottas.”

Lewis Hamilton on meistriks tulnud viimasel kolmel hooajal. Kokku on britil kuus tiitlit ning sel aastal on Hamiltonil võimalus tõusta kõigi aegade tabelis esimesele kohale Michael Schumacheri kõrvale.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds