Jälgi meid

F1

Hamilton: jätkan F1-s veel vähemalt kolm aastat

Lewis Hamilton avaldas, et koroonaviirusest põhjustatud paus andis uue värskuse ning ta näeb ennast F1 sarjas veel järgmised kolm hooaega.

Hamiltonil on hetkel käsil oma karjääri 14. hooaeg F1-s ning tal on tänavu võimalus ületada Michael Schumacheri etapivõitude rekord(91, Hamiltonil praegu 86) ning ka viigistada sakslasega maailmameistritiitlite(7) arvestuses.

Briti leping Mercedesega lõppeb aga 2020 aasta lõpus ning kuigi Hamilton tõenäoliselt jätkab samas meeskonnas – teistes meeskondades on lihtsalt kohad juba täidetud – ei ole lepingupikendusest veel midagi kuulda olnud.

Kui küsiti, kas sõitja kinnitab oma osalust ka järgmisel hooajal Briti GP-l, et fännid saaksid viimaste hooaegade valitsejat sõitmas näha, siis Hamilton sõnas:”Esiteks, ma ei saa midagi garanteerida, kuid loomulikult ma plaanin veel jätkata. See on kindlasti eesmärk ja pöidlad pihku, et fännid saaksid järgneval hooajal tribüünidele.”

“Kui kaua ma veel jätkan? Ma ei oska öelda. Koroonapaus andis võimaluse sõitmisest puhata ja natukene energiat koguda. Tahaksin sõita sellisel tasemel, nagu praegu, igavesti. Kuid kindlasti ühel hetkel mu tase hakkab langema. Ma ei tea, millal see kõik juhtub, kuid kindlasti mitte lähema kahe-kolme aasta jooksul. Eesmärk on jätkata nii kaua, kui võimalik. Ehk kindlasti vähemalt kolm aastat veel.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds