Jälgi meid

F1

Bottas selgitas Ungari GP ebaõnnestunud starti

Ungari GP põhisõidu kehva start tähendas Valtteri Bottase jaoks seda, et teiselt kohalt ehk esireast startinud soomlane leidis ennast esimese ringi lõpuks 6. kohalt ning teise ringi lõpuks peale boksipeatust lausa 19. positsioonilt.

Bottas selgitas nässu läinud starti:”Mul tekkis segadus vaadates starditulesid. Vaatasin tulesid, viis tükki neist põlesid ja olin valmis, et kohe kustuvad need kõik ära ja läheb sõiduks. Viimasel hetkel enne starditulede kustumist süttis või kustus veel mingi tuli. See oli piisav selleks, et reageeriksin valesti. Olin ka üsna ebamugavas olukorras, sest minu stardikohast ei olnud tulesid täielikult näha.”

“Praegu oskangi põhjuseks tuua vaid selle. Kindlasti soovime edaspidi selliseid olukordi vältida. Aga kui see juba juhtus, mis ma enam teha saan? Õpin sellest ja liigume edasi. Endiselt on väga palju mängus. See oli minu jaoks halb võistlus, aga kui ma ka halva võistluse poodiumil lõpetan, siis on kõik OK. Enesekindlus on endiselt kõrge.”

Peale kolme etappi asub Valtteri Bottas üldtabelis teisel kohal ning jääb meeskonnakaaslasest Lewis Hamiltonist maha viie punktiga. Järgmine F1 etapp leiab aset juuli lõpus Suurbritannias legendaarsel Silverstone´i ringrajal

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds