Jälgi meid

F1

Hamilton: McLarenisse jäädes oleksin võib-olla endiselt ühekordne maailmameister

Hamilton tunnistas, et kaheksa aastat tagasi McLarenist lahkudes ja Mercedesega liitudes, polnud ta kindel, millal jälle sõite võitma hakkab.

Mercedesega liitumine on osutunud aga üliedukaks ning eelmisel hooajal võitis britt kuuenda meistritiitli Mercedese roolis.

Hamilton kommenteerib oma karjääri ja tiimivahetusi:

“Olin McLareni meeskonnas alates 13. eluaastast. Seega olid nad mulle nagu perekond ja tundsin ennast seal väga turvaliselt. Minu eest hoolitseti hästi.”

“Aga ma tundsin, et McLarenil on suur ajalugu, neil oli palju tiitleid ja üldiselt üliedukad. Tundsin, et ma ei saa kaasa aidata millegi uue ülesehitamisele. Tahtsin minna kuskile, kus saan olla suur osa millestki uuest.”

“Minek Mercedesesse oli risk. Ma ei olnud kindel, kas hakkan üldse edaspidi sõite võitma. Aga elus tuleb riske võtta, sest muidu jäädki koha peale tammuma. Näiteks võib-olla oleksin ma McLarenisse jäädes endiselt vaid ühekordne maailmameister.”

“Olen õnnelik, et võtsin julguse kokku ja liitusin Mercedesega.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds