Jälgi meid

F1

Lewis Hamilton: lahkun F1 sarjast, kui see ei tekita enam naeratust näole

Seitsmekordne maailmameister Lewis Hamilton on 36-aastane ja sellega ühtlasi kolmas kõige vanem piloot vormel-1 sarjas. See tekitab küsimuse – kui kaua britt veel jätkab? Hamilton ise leiab, et õige aeg on lõpetada, kui vormelisse istumine ei tekita enam naeratust näole.

“Inimene peab tundma rõõmu ja armastust selle vastu, millega ta siin elus tegeleb. Minu jaoks on karjääris olnud hetk, kus siiski muutus kõik liiga tõsiseks. Meil on vaid üks elu, peab nautima oma tegevust. Igas päevas peab leidma rõõmu ja äärmiselt tähtis on elada hetkes.”

“Jah mu valdkond on selline, kus me võistleme omavahel, kuid vormelisse istudes ja visiiri kinni lükates ning boksist välja sõites on mu näol suur naeratus. Isegi täna, peale kõiki neid aastaid.”

“Kui ühel päeval see naeratus kaob, siis tean, et on õige aeg lõpetada ja ma liigun edasi.”

Motivatsioonist britil puudu ei jää, sest on noortematele eeskujuks ning üks osa meeskonnast.

“Karjääri alguses ma ei arvanud, et hakkan tulevikus olema noortematele eeskujuks. Nüüd olen realiseerinud selle tähtsust. Noored fännid vaatavad mind ning saavad aru, et kõik on võimalik. Samuti naudin tiimitööd ühise eesmärgi nimel. ”

Uus vormel-1 hooaeg algab 21. märtsil Austraalias.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds