Jälgi meid

F1

Mclareni sõitja Norris piinles Steiermarki GP-l valudes

Lando Norris avaldas, et Steiermarki GP ajal pidi mees võitlema selja-ja rindkerevaludega, mis olid tingitud pikast võidusõidu pausist ja sellel põhjusel tekkinud verevalumitest.

Norris kaebas juba esimestel Austrias toimunud vabatreeningutel füüsilise valu üle ning talle anti maksimaalne kogus valuvaigisteid, et ülejäänud nädalavahetus vaid sõitmisele keskenduda.

Probleem on siiski piisavalt tõsine, et Mclareni äss käis nädala alguses Suurbritannias spetsialistide juures, et saada oma murele täpne diagnoos.

“Hetkel on olukord positiivsem, sest tunnen ennast juba hulga paremini. Käisin loetud päevad tagasi Suurbritannias ja läbisin uuringud. Saime probleemidele jälile ja nüüd olen juba paremas vormis. See ei ole midagi, mis terveneb üleöö, kuid eks lõplik tõde selgub, kui istun jälle masinasse ja tõstan kiiruseid.”

“Valud tekkisid, sest keha polnud nii suure koormusega harjunud. Selja taga oli pikk võistluspaus ning järjestikused päevad vormeliroolis tekitasid probleeme.”

F1 karusell jätkub sel nädalavahetusel Ungaris Hungaroringil.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds