VIDEO | Veel üks vägev comeback: Atletico pööras lisaminutitega kaotusseisu võiduks

Atletico Madridil õnnestus La Liga 22. vooru mängus “Tottenhami teha”, kui lisaminutitel pöörati kaotusseis Valencia vastu 3:2 võiduks.

Valencia läks mängu kahe väravaga juhtima, kui Yunus Musah ja Hugo Duro esimesel poolajal Wanda Metropolitano staadioni publikut jahmatasid.

Atleti alustas tagant tulemisega 64. minutil, kui vahetusest sekkunud Matheus Cunha nurgalöögi väravasse suunas.

Lisaminutitel tõusid kangelasteks Angel Correa ja Mario Hermoso. Esimene viigistas kohe lisaminutite alguses ja teine vormistas Cunha söödust kolmandal lisaminutil dramaatilise comebacki ära.

Tegu on sel sajandil La Ligas teise korraga, kui kahe lisaminutitel löödud väravaga on endale võit välja mängitud. 2011. aastal sai sellega veel hakkama Real Betis ja seda samuti Valencia vastu.

Vaatamata võidule jääb Atletico endiselt nelja punktiga maha esikolmikust ja liidrikohal olev Real Madrid edestab naaberklubi 13 silmaga. Valencia jätkab 9. tabelireal.