Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Marcus Rashford tõi Manchester Unitedile lisaminutitel ülimagusa võidu

Manchester United jõudis laupäeval Premier League’is ametlikult tagasi Meistrite liiga kohtadele, kui Old Traffordil West Ham Unitedist 1:0 jagu saadi. Kolmandal lisaminutil kerkis kangelaseks Marcus Rashford.

Inglismaa koondislane lõpetas sisuliselt mängu viimase puutega ära suurepärase kontrarünnaku. West Ham sai pärast väravat veel palli mängu panna, aga kohtunik Jonathan Moss enam rohkem mängida ei lasknudki.

“Ta on üks Inglismaa parimatest ründajatest,” kiitis pärast mängu Unitedi boss Ralf Rangnick Rashfordi, kelle mänguvorm on viimastel nädalatel palju küsimusi tekitanud.

“Tal on olemas peaaegu kõik, mida üks kaasaegne ründaja vajab. Tal on kiirust, oskusi, ründajale omast kasvu ja füüsilisust. Ründajatel oleneb palju enesekindlusest.”

Rashford oli täpne ka nädala sees Brentfordi vastu ja seega on ta kahe matšiga oma tänavuse liigaväravate saldo kahekordistanud. Tema nimel on nüüd neli 90+ minutitel löödud Premier League’i väravat ja mitte ükski teine mängija ei ole neid rohkem kirja saanud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds