VIDEO | Edin Džeko dramaatiline värav aitas Milano Interil liigas tagasi võidurajale saada

Eelmises Serie A voorus Atalanta vastu väravateta viigiga punkte kaotanud Milano Inter oli laupäeval raskutes ka Veneetsia meeskonnast jagu saamisega, aga Edin Džeko 90. minuti väravast see lõpuks siiski õnnestus.

Meeskonnad läksid viigiseisul viimastele minutitele vastu pärast seda, kui avapoolajal väravaid vahetati. Mullune Belgia liiga üks parimatest väravaküttidest Thomas Henry viis Veneetsia 19. minutil ette ja veidi enne poolajapausi viigistas Nicolo Barella.

Inter domineeris mängu täielikult ja oli lõpuks pealelöökidega 24:3 üle. Pooled oma üritustest saadi raamidesse ja võiduvärava lõi Džeko peaga, kui Denzel Dumfries ta täpse tsenderdusega leidis.

Võit aitas Interil tabelitipus AC Milani ees avada viiepunktilise edu, aga meeskonna peatreener Simone Inzaghi oli nähtuga kõike muud kui rahul. Eriti riivas tema hinge väljaku olukord.

“Meie väljak ei ole mängukõlbulik. See on kõva, kuivanud ja ebatasane. Midagi tuleb ette võtta,” rääkis Inzaghi, kellel Interi bossina nüüd 30-st mängust kogutud 21 võitu.

Liiga uustulnuk Veneetsia on üheksa mängu järjest võiduta jäänud ning 22 matšiga teenitud 18 punkti paneb meeskonna napilt tagumise kolmiku ette.