VIDEO | Milline draama! Veel 94 minuti järel kaotusseisus olnud Tottenham sai hakkama ulmelise võiduga

Kolmapäeval nähti King Power staadionil Premier League’i ajaloo ühte dramaatilisema lõpuga mängu, kui Tottenham Hotspur suutis lisaminutitel kaotusseisu Leicester City vastu 3:2 võiduks pöörata.

Spursi sangariks tõusis Steven Bergwijn, kes viigistas viiendal lisaminutil ja kelle poolt tuli sellele kohe otsa ka võiduvärav.

Ametlikult fikseeriti 94 minutit ja 52 sekundit ajaks, mil Tottenham veel kaotusseisus oli ja tegu on hiliseima ajaga, kust Premier League’is mõni meeskond endale kaotusseisust võidu välja mänginud. Varasem tippmark 91.14 pärines kuulsast 2011/12 hooaja lõpu mängust, kus Manchester City end Queens Park Rangersi vastu tiitlivõitjaks mängis.

Leicester sai kohtumist kaks korda juhtida. 24. minutil avas Patson Daka skoori ning 76. minutil pani tabloole 2:1 James Maddison.

Tottenhami esimese tabamuse eest hoolitses Harry Kane, kes jõudis oma klubikarjääri 250. väravani. Neist enim (18) on ta löönud just Leicesteri vastu.

Võit viis Tottenhami liigatabelis otse esineliku kannule. West Hamile jäädakse alla vaid ühe punktiga ja Antonio Conte meeskonnal on tervelt kolm mängu vähem peetud. Viimastes voorudes muudkui võitude ja kaotuste vahel hüpelnud Leicester jätkab 10. kohal.