VIDEO | Barcelona sai kodus väljakukkumise vastu võitlevalt satsilt šokk-kaotuse

Eelmisel nädalal Euroopa liigas koduväljakul Frankfurdi Eintrachti vastu üllatuskaotuse saanud Barcelonat tabas sama saatus La Liga 32. voorus, kui Cadiz Camp Noult 1:0 võiduga ära läks.

Barcale tuli pärast 2003. aastat esimest korda teine järjestikune kodune kaotus teise poolaja esimestel minutitel sündinud tabamusest. Cadiz suutis ühe tsenderdusega võõrustajate karistusalas segaduse tekitada ja endine Arsenali ründaja Lucas Perez realiseeris olukorra väravaks ära.

Kataloonia klubil jäi värav löömata vaatamata 18 löögiüritusele, millest kuus läksid raamide vahele. Uskumatul kombel on Cadizi 29-aastane argentiinlasest väravavaht Jeremias Ledesma suutnud ära tõrjuda kõik 17 pealelööki, mis Barca ja Real Madrid sel hooajal tema väravale on saatnud.

Vaatamata liiga suurte vastu kogutud viiele punktile hoiab Andaluusia väikeklubi La Liga tabelis tagasihoidlikku 16. kohta. Väljakukkumistsooni edestatakse vaid kahe silmaga.

Barca oli enne esmaspäevast matši liigas 15 mängu järjest kaotuseta püsinud ja meeskonnal oli kirjas seitse järjestikust võitu.

Kuna Real alistas selles voorus dramaatilisel moel Sevilla, siis on liiga kahe esimese vahel nüüd 15 punkti.