Jälgi meid

Jalgpall

Selgus esimene uuel hooajal Premier League’iga liituv klubi

Teisipäeval sai selgeks üks uue Premier League’i hooaja uustulnukatest, kui Fulham Championshipis järjekordse võidu võttis ja matemaatiliselt ülestõusmise ära kindlustas.

Lääne-Londoni klubi alistas Preston North Endi 3:0, saades kirja juba oma hooaja 26. võidu. Viike ja kaotuseid on meeskonnale kogunenud ainult kaheksa ning lähimat konkurenti Bournemouthi edestatakse üheksa silmaga.

Kaks väravat lõi Aleksandar Mitrovic, kelle nimele tänavu Championshipis kogunenud lausa 40 tabamust ja korra oli täpne väidetavalt suvel Liverpooliga liituv Fabio Carvalho.

Viie hooaja peale tõuseb Fulham Premier League’i juba kolmandat korda. Mullu pudeneti otse esiliigasse tagasi pärast hooaega, mille jooksul õnnestus teenida ainult viis võitu.

Edu arhitektiks on olnud eelnevalt Inglismaa kõrgliigas peatreenerina põrunud Marco Silva, kes asub juba neljanda erineva klubiga Premier League’is kätt proovima.

Suure tõenäosusega haarab endale teise automaatse Premier League’i pileti Bournemouth. Üsna kindlad näivad olevat ka kolm play-offi pääsevat klubi: Huddersfield Town, Luton Town ja tänavu Inglismaa karikavõistlustel hullu pannud Nottingham Forest.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds