Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham on silma peale pannud Jesse Lingardile

Jesse Lingard, keda rohkelt seostatud West Ham Unitedisse siirdumisega, on endale nüüd Londonist saanud veel ühe huvilise. 29-aastasele mängumehele on silma peale pannud Tottenham Hotspur.

Lingardist saab tuleval suvel vabaagent ja on ülimalt ebatõenäoline, et ta Manchester Unitedis jätkab.

Pärast mullust edukat laenuperioodi West Hamis seostati Lingardi pidevalt klubivahetusega, aga Unitedi endine boss Ole Gunnar Solksjaer meelitas ta Manchesteris jätkama, lubades rohkem mänguaega.

Mänguaja saamisega ei ole Lingardil sel hooajal siiski eriti midagi välja tulnud. Ta on teinud kaasa 13 kohtumises, kogudes 272 minutit ja saades algkoosseisus platsile ainult kahes mängus.

Pärast treenerivahtust on Lingardi seis läinud väga nukraks ja ta pole Premier League’is vaatamata tihedale mängukalendrile üle kuu aja platsile saanud. Seejuures oli esmaspäevane karikamatš Aston Villaga, kus Lingard viimased viis minutit kaasa lõi, üldse tema esimene mäng pärast 8. detsembril peetud Meistrite liiga kohtumist Young Boysiga.

ESPN-i allikate sõnul on tõenäolisem, et Tottenham ootab kuni suveni Lingardi palkamisega, seega võib tema Manchesteri põrgu veel mõningat aega kesta.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds