Jälgi meid

Jalgpall

Premier League’ist Venemaale: Norwichi poolt vallandatud Daniel Farke asub tööle Krasnodaris

Novembris Norwich City poolt vallandatud Daniel Farke on leidnud endale uue töökoha. Sakslane vahetab Premier League’i glamuuri välja Venemaa kõrgliiga vastu.

Saksamaa Sky Sportsi andmetel asub Farke tüürima Krasnodari meeskonda, mis hoiab Venemaa meistrivõistlustel 5. kohta.

Eelmisel hooajal ka Meistrite liigas mänginud klubi jäi kuu alguses uut peatreenerit otsima, kui töösuhe katkestati alles eelmise aasta aprillis palgatud valgevenelase Viktor Gontšarenkoga.

Farke töötas Norwichiga alates 2017. aastast ja ta suutis klubi kaks korda Premier League’i viia, aga tema all jäid meeskonna esitused kõrgliigas väga nõrgaks.

Tänavu septembris sai Farkest esimene peatreener kogu Inglismaa kõrgliiga ajaloos, kes kaotanud 15 järjestikust matši.

45-aastane endine ründaja alustas oma treenerikarjääri 2009. aastal amatöörklubi SV Lippstadti juures ja enne Inglismaale siirdumist töötas ta kaks aastat ka Dortmundi Borussia duubelmeeskonnaga.

Venemaa kõrgliigas on hetkel käsil talvepaus. Hooaeg lüüakse uuesti lahti 26. veebruaril. Farke saab esimese asjana end proovile panna otsese konkurendi Moskva Lokomotivi vastu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds