VIDEO | VAR aitas Manchester Unitedil karikavõistlustel järgmisesse ringi edeneda

Manchester United suutis pärast Wolverhampton Wanderersile kaotatud mängu ree peale tagasi saada, kui Inglismaa karikavõistlustel alistati Old Traffordil Aston Villa 1:0.

United võttis karikavõistlustel oma kümnenda järjestikuse koduvõidu Scott McTominay 8. minuti väravast.

Villa oli teisel poolajal selgelt parem meeskond ja Steven Gerrardi hoolealused olid lõpuks pallivaldamise osas üle 57:43, kuid külalistel polnud värava ees õnne.

Kaks korda saadi pall David de Geast mööda, aga mõlemad tabamused jäid lugemata. Pikka VAR-i analüüsi vajas 52. minuti intsident, kus tuvastati lõpuks karistusalas Jacob Ramsey viga Edison Cavani vastu.

United sai Ralf Rangnickiga seitsme mängu peale kirja kolmanda puhta paberi, aga sakslane tunnistas pärast kohtumist, et arenguruumi on veel kõvasti.

“Meil on jätkuvalt mitmeid asju, milles saame paremad olla, aga nullimäng oli täna tähtis ja töötasime väljakul koos. Palju asju on veel vaja parandada, aga seda on lihtsam teha 1:0 võidu pealt,” muljetas Rangnick, kes jättis väikese lihasevigastusega Cristiano Ronaldo täielikult koosseisust välja.

Kurioossel kombel kohtuvad kaks meeskonda omavahel juba laupäeval uuesti Premier League’i 22. vooru mängus.