VIDEO | Inter häbistas Milani ja liikus karikavõistluste finaali

Hooaja neljandas Milano derbis selgus tänavune esimene Itaalia karikavõistluste finalist, kui Inter pärast väravateta viigiga lõppenud avakohtumist Milanist kergelt üle käis.

Nerazzurri võitis kahe Lautaro Martinezi värava toel 3:0 ja asub üle 11 aasta oma esimest Coppa Italia finaali mängima.

Argentina ründeäss avas kohe mängu alguses vaid mõne minuti möödudes skoori ning kasvatas eduseisu 40. minuti tabamusega. 82. minutil vormistas lõppseisu endine Atalanta mees Robin Gosens, kes sai Interi särgis kirja oma esimese värava.

Milan jõudis teisel poolajal kenast Ismael Bennaceri kauglöögist samuti tabamuseni, aga VAR-i abil see lõpuks tühistati suluseisu tõttu.

Vaatamata rohketele kohtumistele oli see alles tänavune esimene Interi derbivõit. Viimane omavaheline liigakohtumine kaotati ja hooaja esimene duell lõppes viigiga.

Karikavõistlustel tuleb Interile finaalivastaseks paari Juventus-Fiorentina võitja. Kolmapäeval alustatakse Torinos mängimist 1:0 Juve eduseisult.