Jälgi meid

Jalgpall

Pead hakkasid lendama? Manchester Unitedist lahkuvad kaks pikaajalist skauti

Manchester United on tegemas ühte oma halvimat Premier League’i hooaega ja selle järel on klubis suvel toimumas suured muutused. Nende seas on ka kahe pikaajalise skaudi lahkumine.

Unitedil lõppeb koostöö tervelt 16 aastat klubis töötanud Jim Lawlori ja kaheksa-aastase staažiga Marcel Boutiga.

Klubi teatas: “Jim Lawlor on otsustanud pärast 16 klubis veedetud aastat suvel tagasi astuda peaskaudi ametist. Selle aja jooksul mängis Jim võtmerolli mitme karikaid võitnud meeskonna välja arendamises ning ta oli Sir Alex Fergusonile ja igale talle järgnenud peatreenerile oluline suunanäitaja.”

Bout saabus klubisse koos Louis van Gaaliga ja töötas esmalt treenerina, aga viimased aastad on ta veetnud Unitedi globaalse skautimisvõrgustiku juhina.

Unitedi ostupoliitikat on palju kritiseeritud ja võib arvata, et suur osa vastutusest langeb just nendele kahele mehele. Premier League’i tipust on klubi jäänud väga kaugele, ehkki viimase kümne aasta lõikes on United Euroopa viie suurliiga peale olnud mängijatetutul selgelt suurim kulutaja.

ESPN-i sõnul ei ole skautide lahkumine seotud uue peatreeneri Erik ten Hagi saabumisega. Seda peetakse osaks suuremast struktuurilisest muudatusest, mis algas aasta tagasi jalgpallidirektori John Murtough saabumisega.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds