VIDEO | Karim Benzema ei suutnud kahte penaltit ära lüüa, aga Real sammus ikka tiitlivõidule lähemale

Sel hooajal rohkelt ajalugu teinud Karim Benzema hiilgas kolmapäeval sellega jälle, kui temast sai kõigi aegade esimene Real Madridi mängija, kes La Ligas ühes mängus kahte penaltit pole realiseerinud, aga vaatamata sellele jõudis meeskond järjekordse võiduni.

Kuninglik klubi käis võõral väljakul üle Osasunast 3:1 ning meeskonnal on nüüd vaja ainult kolme punkti veel, et klubi ajaloo 34. Hispaania meistritiitel ära võtta.

Benzema tegi ajalugu teise poolaja alguses seitsmeminutilise perioodi sees. Nendele hetkedele mindi vastu Reali 2:1 eduseisus. Ante Budimir suutis loetud sekunditega vastata 12. minutil David Alaba poolt sündinud mängu avaväravale, aga poolaja lõpus viis Marco Asensio külalised uuesti juhtima.

Benzema üritas oma penaltiteid tugeva löögiga Osasuna väravavahi Sergio Herrera paremasse nurka saata, aga 28-aastane puurilukk andis mõlemale üritusele hiilgava vastuse.

Lõpuks jäi Benzema kaheksa liigamängu peale alles teist korda nullile ja lisaminutitel vormistas võidu ära Lucas Vazquez.

Real on end juba enne maikuu algust tiitlivõidu lävele mänginud seeriaga, mille jooksul üheksa mängu peale kogunenud kaheksa võitu.