Jälgi meid

Jalgpall

Newcastle kavatseb suvel ostudega tagasihoidlikuks jääda

Läinud talvel jalgpallimaailma rikkaimaiks klubiks tõusnud Newcastle United ei kavatse suvise üleminekuteakna ajal oma finantsmusklit eriti demonstreerida.

Newcastle kulutas jaanuaris uute mängijate peale veidi üle 100 miljoni euro ja The Telegraphi andemete kohaselt jääb peatreeneri Eddie Howe’ käsutuses olev rahakott suviseks aknaks väiksemaks.

Howe’ talvine suurim ost oli Bruno Guimaraes, kelle eest Newcastle käis Lyonile välja 42,1 miljonit eurot. Brasiilia poolkaitsja on viimaste nädalatega end põhikoosseisu murdnud ja löönud ka ühe imelise värava.

Guimaraesilt on tulnud sama palju väravaid, kui meeskonna uuelt esiründajalt Chris Woodilt. Premier League’i ajaloo kalleim 30+ vanuses mängija pole veel tabamuste poole pealt oma hinda õigustanud, aga kui temaga peetud kümnest kohtumisest on saadud kuus võitu ja kaks kaotust, siis pole lood ka kõige hullemad.

Edukad täiendused tegi klubi talvel kaitseliini. Brightonist 15 miljoni euro eest hangitud Dan Burn on tõusnud tagala liidriks ja sama raha eest Atletico Madridist toodud Kieran Tripper hiilgas kahe suurepärase karistuslöögiga, enne kui jalavigastus ta pikemaks ajaks kõrvaltvaatajaks jättis.

Hästi on klubil välja kukkunud ka laenutehing seoses vasakkaitsja Matt Targettiga, kes Aston Villast tulles kiirelt meeskonda sulandus. Ta on kõigis oma seitsmes kohtumises kaasa löönud kõik 90 minutit, aidates meeskonna nelja võiduni.

Newcastle on mõlemad oma viimased kaks mängu kaotanud, aga uute mängijate toel on tehtud liigatabelis suur tõus ja hooaja lõpusirgele minnakse vastu 14. kohalt.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds