Jälgi meid

Jalgpall

Premier League’i palgaedetabeli esiviiskus on tervelt neli Manchester Unitedi mängijat

Manchester United on viiendat hooaega järjest jäämas ilma ühegi karikata ja seda vaatamata tõsiasjale, et klubi palgal on enamus Premier League’i enimteenivatest mängijatest.

Täpsed palganumbrid avaldas Prantsusmaa spordiväljaanne L’Équipe ja see näitab, et Premier League’is on ülekaalukalt suurima palgaga Cristiano Ronaldo. Väidetavalt teenib Portugali äss kuus 2,63 miljonit eurot. Tabeli teisel real on Manchester City Kevin De Bruyne 2,06 miljoni euroga.

Kõik ülejäänud mängijad teenivad alla kahe miljoni euro kuus ning esiviisku lõpetab Unitedi kolmik David de Gea, Jadon Sancho ja Raphael Varane.

De Gea, kes pärast mõõnaperioodi suutnud end sel hooajal tagasi vormi mängida, teenib igakuiselt brutopalgana 1,93 miljonit eurot.

Sancho, kelle United hankis läinud suvel 85 miljoni euro eest ja kes seni meeskonna eest kirja saanud ainult kolm väravat ja kolm väravasöötu, naudib 1,85 miljoni euro suurust kuupalka.

Suure osa hooajast vahele jätnud ja Unitedi eest Premier League’is ainult 17 kohtumises platsil käinud Varane saab 1,62 miljonit eurot kuus.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds