Jälgi meid

Jalgpall

Newcastle United tegi ajaloolise tehingu

Newcastle United jõudis neljapäeval oma uue ajastu teise ostuni, kui Burnleyst hangiti ründaja Chris Wood. Uusmeremaalasest sai tehinguga Premier League’i ajaloo kalleim 30+ vanuses mängija.

Newcastle käis Woodi eest välja 25 miljonit naela ehk veidi vähem kui 30 miljonit eurot. Alates 2017. aastast Burnleys mänginud mehel oli lepingus väljaostuklausel

Detsembris 30 täis saanud Wood on tänavu olnud kahvatu, lüües 17 liigakohtumisega ainult kolm väravat, aga ta on alates Burnleyga liitumisest olnud üks Premier League’i stabiilsematest ründajatest.

49 tabamusega tõusis Wood Premier League’is Burnley kõigi aegade resultatiivseimaks ründajaks ja alates hooajast 2017/18 on kogu liiga peale temast rohkem sahistanud ainult üheksa mängijat.

Newcastle’il oli hädasti vaja edurivi tugevdada, kuna esiründaja Callum Wilson sai hiljuti säärevigastuse, mille tõttu peab ta tegema kahekuulise mängupausi.

Eddie Howe’ meeskond on terve hooaja peale löönud ainult 19 väravat, millest vähem suutnud vaid kolm konkurenti. Kogu hooaja peale on Harakatel olnud ainult neli matši, kus tehtud rohkem kui üks värav.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds