Jälgi meid

Jalgpall

Nädalavahetus Inglismaa Kõrgliigas: TOP2 muutusteta, ülejäänud vääratasid

ole gunnar solskjaer angry

Nädalavahetusel aset leidnud Inglismaa Kõrgliiga mängud pakkusid meile nii mõnegi üllatustulemuse.

Kui Manchester City 1-0 võit Tottenhami üle, millega võeti revanž läinud nädalal sama meeskonna käe läbi Meistrite Liigast välja pudenemise eest, pole teab mis üllatus, siis Manchester Unitedi 0-4 allajäämine Evertonile küll. Sama võib öelda Arsenali 2-3 kaotusele Crystal Palace`i vastu.

Kuna Pep Hoolealuste kohtumine Spursiga oli laupäeval esimeseks mänguks, siis pärast võitu saadi taas natukeseks ajaks liiga liidripositsiooni nautida. Seda küll vaid ainult pühapäeva õhtuni, sest ka Liverpool ei vääratanud ning võttis võõrsil Cardiffi vastu kindla võidu. Kahte meeskonda lahutab endiselt vaid 2 punkti, kuid Manchester Cityl on üks mäng vähem peetud.

Tottenhami kaotus tähendas omakorda seda, et oma põlisele rivaalile Arsenalile mängiti kätte kõik võimalused neist möödumaks. Ometigi ei suutnud nood sellega, aga kodus hakkama saada ning vastu võeti häbistav 2-3 kaotus.

Nagu ennist juba mainisime, siis vooru üllatavaim tulemus oli Manchester Unitedi hale 0-4 kaotus Evertonile. Kusjuures oli see meeskonna 5. järjestikkuseks võõrsil saadud kaotuseks ning tundub, et uue peatreeneri Ole Gunnar Solskjæri tulekuga saabunud positiivsed võnked hakkavad vaibuma.

See kõik tähendab nüüd, aga seda, et Tottenham omab suurepäraseid võimalusi hooaja lõpuks tabeli kolmas koht ära võtta. Seda sellepärast, et nende viimased neli vastast on kõik pigem pehmete killast. Sama lugu on Arsenaliga, kuid nad on hetkel Spursis 1 punktiga maas.

Manchester Unitedi ning Chelsea väljavaated nii head pole. Esimene kohtub järgmiseks Manchester Cityga ning peale seda lähevad meeskonnad vastamisi üksteisega. Nii, et on enam kui tõenäoline, et mõlemad antud klubid sel aastal kohta esinelikuks ei kindlusta.

Ka täna toimub üks EPL-i kohtumine kui Chelsea võõrustab koduväljakul Burnleyt. Loe mängu ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds