Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Burnley ennustusvihjed

Esmaspäeval mängitakse üks Premier League kohtumine. Chelsea sai nädalavahetusel mitmeid häid uudiseid ehk kõik lähirivaalid kaotasid. Nii Manchester United, Tottenham kui ka Arsenal kaotasid punkte. Esineliku konkurentsis püsimiseks tuleb nüüd ise mees olla ja Burnley vastu võit ära võtta. Seda enam, et Burnley on tabeli tagumise poole meeskond, kellel suurt midagi mängus ei ole.


Chelsea vs. Burnley
Esmaspäev, 22. aprill 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Chelsea poolaeg/täisaeg (1.85 @ Coolbet)
Rohkem väravaid teisel poolajal (2.03 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 4:0 Chelsea võiduga.
  • Burnley on võitnud kolm oma viimast Premier League kohtumist.
  • Chelsea on koduväljakul löönud sel hooajal täpselt kaks väravat mängu kohta.

Kui rääkida Chelsea poole pealt, siis esimene küsimus on, et kui suurt mõju avaldavad Euroopa Liiga kohtumised. Viimane kohtumine peeti alles neljapäeval. Näiteks samuti Euroopa Liiga mänge pidanud Arsenal kaotas oma selle vooru kohtumise eeldatavale autsaiderile Crystal Palace´le. Usume siiski, et mõju on minimaalne, sest erinevalt Arsenalist pidas Chelsea oma neljapäevase kohtumise koduväljakul ning lasi mitmel põhitegijal puhata. Siiski on mängukoormus olnud eelnevatel nädalatel selgelt suurem kui Burnley meestel.

Viimane omavaheline kohtumine Chelsea koduväljakul on kindlasti paljudel meeles. Burnley lõi selles mängus esimese poolajaga kolm vastuseta väravat ning võitis kogu mängu 3:2. Kui Burnley suudaks taaskord Londoni klubi selja prügiseks teha, siis see rikuks tõenäoliselt Chelsea Premier League hooaja lõplikult. Meie usume, et seda ei juhtu ning sinised on mänguks hästi valmis. Rivaalide kaotustest saadi motivatsiooni ning koduväljakul pole selle aastanumbri sees ühtegi kohtumist kaotatud.

Chelsea on meeskond, mis lööb üsna palju väravaid kohtumise viimases kolmandikus. Koduväljakul on viimasest viiest kohtumisest lausa neljas tehtud skoori viimase kümne minuti jooksul. Arvestades, et Burnley tuleb kõikide eelduste kohaselt nii kaua kui võimalik selja taga nulli hoidma, siis pakume, et selles kohtumises lüüakse rohkem väravaid teisel poolajal.

Kokkuvõttes peaks tulema kohtumine, milles Chelsea haarab kohe initsiatiivi ning lööb esimesel poolajal ka ühe värava, kuid lõplikult saadakse püss paukuma teisel poolajal, mil kasvatatakse skoori juba usinamalt.

Meie valikud:

  • Chelsea poolaeg/täisaeg (1.85 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds