Jälgi meid

Jalgpall

Wilfried Zaha tahab Meistrite Liigasse

Wilfried Zaha

Crystal Palace`i jalgpallimeeskonna hingekirjas olev Wilfried Zaha vihjas hiljutises intervjuus Inglismaa meediale, et soovib Meistrite Liigas mängida.

Käesoleval hooajal 8 väravat löönud mees tahab ennast maailma tugevaimas sarjas proovile panna ning hakata viimaks ometi ka tiitleid võitma.

“Ma lihtsalt pean Meistrite Liiga jalgpalli kogema. Mul on vaja selleks ainult võimalust ning küll ma siis ülejäänuga hakkama saan,” olid mehe enda sõnad kommenteerimaks oma tulevikku Inglismaal.

“Olen väga ambitsioonikas ning minu eesärgid ei piirdu vaid heas klubis mängimisega, vaid ma soovin võita tiitleid nii klubi- kui rahvusvahelisel tasemel.”

“Pean olema väga õnnelik, et oled jõudnud praegusesse kohta, kuid pean vaatama ka tulevikku ning arvan, et mul on palju enamat pakkuda kui siiani olen suutnud seda teha”.

Zaha sõlmis eelmisel aastal klubiga lepingupikenduse, mis seob ta meeskonnaga 2022. aasta suveni. Tulenevalt Crystal Palace´i võimetusest liiga kõrgematele kohtadele võidelda, võib Zaha jutust järeldada, et mees soovib lähimal ajal meeskonda vahetada.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds