Jälgi meid

Jalgpall

Jürgen Klopp Manchesteri derbi kohta: “United ei suuda tulemust mõjutada”

jürgen klopp

Mäng Manchester Unitediga on Manchester City tiitlivõidu teekonnal viimaseks tõsiseks proovikiviks. Järgnevad kolm vastast on juba kergemate killast. Jürgen Klopp ei usu, et punastel kuraditel erilist lootust kolmapäeval Cityle kaikaid kodaratesse visata on.

Kloppilt küsiti pärast 2-0 võitu Cardiffi vastu, et kui oluliseks mees Manchestery derbit peab. Sakslane ütles sellepeale, et see on miski, mida tema mõjutada ei saa ning ei jätnud kasutamata ära ka Manchester Unitedile väike torge teele saata.

“Manchesteri derbi on miski, mille üle meil kontroll puudub ja paistab, et ka United ise ei ole selleks võimeline,” ütles sakslane Skysportsile antud intervjuus.

“Kui suurelt United täna Evertonile kaotas? 3-0, 4-0? Derbi on tegelikult tavaline mäng ning iga meeskond peab selleks valmis olema. Ka meie vastu suutsid nad 0-0 viigiga hakkama saada. Heal päeval võib kolmapäeval sama juhtuda,” jätkas mees oma arvamuse avaldamist.

EPL jätkub mängudega juba täna kui Chelsea võõrustab koduväljakul Burnleyt. Loe mängu ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds