Jälgi meid

Jalgpall

Müncheni Bayerni leer on kindel: Liverpool on favoriit

Joshua Kimmich

Müncheni Bayerni kaitsja Joshua Kimmich usub, et eesootavas Meistrite Liiga vastasseisus kannab favoriidikoormat Liverpool.

Paari esimene omavaheline Meistrite Liiga kaheksandikfinaali matš leiab aset täna Anfieldil ning korduskohtumine peetakse 13. märtsil Allianz Arenal.

Liverpool saavutas alagrupifaasis PSG järel teise koha, kuid Inglismaa Kõrgliigas ollakse suurepärases hoos. 26 kohtumise jooksul on kaotatud vaid 1 kohtumine ning sedagi ülitugeva Manchester City vastu.

Müncheni Bayern sellevastu on koduliigas tiitlivõitmisega püsti hädas. Vahepeal oldi esikohast lausa 9 punkti kaugusel, kuid nüüd on nende põline konkurent Borussia Dortmund järjest punkte loovutanud ning tänu heale õnnele lahutab Baierimaa meeskonda tabeli esimesest reast kõigest 3 punkti.

“Liverpool on favoriit. Sellegipoolest on ka meil omad võimalused. Me ei viska rätikut ringi. Oleme Müncheni Bayerni jalgpalliklubi ning meil on omad tugevused”, olid Joshua Kimmichi mängueelsed sõnad Telegraphile antud intervjuus.

Kohtumine Liverpooli ning Bayerni vahel algab täna kell 22:00. Mängu ennustusvihjeid saab lugeda siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds