Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs Müncheni Bayern ennustusvihjed

Meistrite Liiga jätkub intrigeeriva vastasseisuga. Kui meeskonnad pigem kiruvad rasket loosi kaheksandikfinaaliks, siis enamus jalgpallifänne on väga rõõmsad – need kaks meeskonda pakuvad atraktiivseid mänge. Nagu me teame, siis Liverpooli peatreener Jürgen Klopp oli pikka aega Dortmundi Borussia peatreener ning kõik need aastad oli klubi suurimaks rivaaliks just Müncheni Bayern. See vastasseis on midagi enamat, kui Meistrite Liiga kaheksandikfinaal.


Liverpool vs. Müncheni Bayern
Teisipäev , 19. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Üle 3.5 värava 2.44@ Coolbet
Mõlemad meeskonnad skoorivad 1. poolaeg 3.67 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimati kohtusid meeskonnad omavahel kaks aastat tagasi sõprusmängus. Liverpool võitis 3:0.
  • Meistrite Liiga alagrupifaasis võitis Liverpool kõik kodumängud, kuid kaotasid kõik võõrsil kohtumised.
  • Müncheni Bayern on löönud kümne viimase kohtumisega võõral väljakul keskmiselt 2.5 väravat.

Eelmise aasta finalist Liverpool seisab esimese kohtumise eel suure probleemi ees. Van Dijk kannab kollaste kaartide eest mängukeeldu ning Lovren ei ole veel mängukõlbulik. See tähendab, et keskkaitses peavad alustama Matip ja Fabinho. Arvestades Saksamaa suurklubi ründevõimekust, siis vaevalt nad võimaluse Liverpooli haavatavat kaitseliini üle mängida, kasutamata jätavad.

Prognoosime, et see mäng tuleb oma iseloomult üsna sarnane Liverpooli hooaja esimese Meistrite Liiga kodumänguga, milles võideti PSG-d 3:2. Bayernil ei ole küll nii võimsat rünnakut, kui prantsuse hiiul, kuid seekord on ka Liverpooli kaitse nõrgem. Seega esimesena panustaks väravaterohke mängu peale. Vaevalt kumbki meeskond suudab nulli peale jääda.

Kes soovib veel rohkem riskida, siis heaks panuseks on ka see, et mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal. Kui me vaatame millised mehed platsile jooksevad:Mane, Salah, Firmino, Shaqiri ja teiselt poolt Lewandowski, Coman, Gnabry ja võibolla ka Robben – sealt peab väravaid tulema. Seda enam, et meeskonnad võtavad rünnakutel üsna suuri riske ning on kontrarünnakute vastu üsnagi haavatavad.

Bayern teab, et neil on hea võimalus võõrsil värav ära lüüa. Liverpool samas teab, et kui nad kodukohtumises Bayernil puuri täis ei tao, siis suure tõenäosusega saab Meistrite Liiga hooaeg kurva lõpu peale korduskohtumist Müncheni karukoopas. Meie usume väravatesse.

Meie valikud:

  • Üle 3.5 värava (2.44 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad 1.poolajal (3.67 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds