Manchester United alistas Chelsea ning edenes FA Karika veerandfinaali. Järgmine vastane teada.

paul pogba

Manchester United alistas eile õhtul Stamfrod Bridge`l Chelsea 2-0 ning edenes FA Karika veerandfinaali. Meeskonnad kohtusid üksteisega samas sarjas ka eelmise aasta finaalis, kus jäid samuti peale punased kuradid.

Chelsea kodustaadionil oli see Manchester Unitedile esimeseks võiduks pärast 2012. aastat,

Mõlemad väravad löödi esimesel poolajal. Ander Herrera viis 32 minutil ilusast pealöögist külalised ette ning lõppseisu vormistas Paul Pogba 45. mänguminutil.

Uuestisünni läbinud Pogbale oli see uue peatreeneri Ole Gunnar Solskjær all 9. väravaks.

Manchester United kohtub FA Kariksarja veerandfinaalis Wolvesiga.

Täna leiavad aset järjekordset Meistrite Liiga playoff kohtumised. Tules on nii Barcelona, Müncheni Bayern kui Liverpool. Loe mängude ennustusvihjeid siit.