Jälgi meid

Jalgpall

Manchester City endine mängija ei usu, et klubi suudaks võita käesoleval hooajal 4 karikat

agüero and sane

Manchester Cityl on veebruarikuu lõpu seisuga võimalik teha ajalugu ning võita ühe hooaja jooksul kõik võimalikud tiitlid.

Klubi endise kaitsja Danny Mills ei usu, et selline stsenaarium reaalsuseks saab.

Manchester City hoiab hetkel kümne küünega tabeli esikohast kinni. Liidripositsiooni jagatakse Liverpooliga. Meistrite Liigas ollakse jõutud kaheksandikfinaali, mille järgmine mäng leiab aset homme FC Schalke vastu. Ka FA Karikas ollakse jõutud 8 hulka ning Inglismaa Liigakarika finaal Chelsea vastu leiab aset juba käesoleval pühapäeval.

“On väga raske ühe hooaja jooksul 3 tiitlit võita, kuid tõsta peakohale lausa 4 karikat – see on peaaegu võimatu. Iga imepisike viga peatreeneri või ebaõnnestunud vile kohtuniku poolt võib klubile saatuslikuks saada”, ütles Mills Sky Sportsile antud intervjuus.

Millsi sõnul on klubi juhtide hetke suurimaks unistuseks just Meistrite Liiga võitmine. Mees tõdeb ka, et kui maailmas on meeskonda, kes suudaks nelja tiitlitvõiduga hakkama saada, siis selleks on just Manchester City.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds