Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO: Chelsea pidi Burley vastu leppima pettumust valmistava viigiga. Lisatud ka tabeliseis

che burn

Pärast Chelsea ning Burnley eilset Inglismaa Kõrgliiga kohtumist, mis lõppes 2-2 viigiga, saab tõdeda, et käimasolevas voorus jooksid lati alt läbi kõik veel vabadele Meistrite Liiga kohtadele konkurentsis olevad meeskonnad.

Arsenal kaotas 2-3  Crystal Palace`ile, Manchester United sai 0-4 sauna Evertonilt ning Tottenham, kellel on põhjust vastase tugevusesst sõltuvalt olla kõige vähem pettunud, kaotas võõrsil 0-1 Manchester Cityle.

Chelsea ning Burnley kohtumine algas maruliselt. Külalismeeskond läks mängu juba 8. minutil Jeff Hendricki väravast juhtima, kuid eduseisu ei nauditud kaua. 4 minutit hiljem tegi N’Golo Kanté seisuks 1-1 ning mäng algas algusest.

Ka teised kaks väravat sündisid enne poolaega. Viigiväravast kulus napilt 2 minutit enne kui võõrustajad Gonzalo Higuaíni järjekorras neljandast EPL väravast ette läksid. Siiski polnud ka Burnley veel oma viimast sõna öelnud ning 24. minutil vormistas Ashley Barnes, kes oli karistusalas täiesti vabaks jäetud, kohtumise lõpptulemuseks 2-2.

Videot kohtumise kõrghetkedest vaata siit:

Chelsea viik tähendab seda, et kolmas kuni kuues meeskond asuvad nüüd kõik 3 punkti sees. Mängud jätkuvad juba täna kui TOP6 meeskondadest võõrustab Tottenham Brightoni.

kuvatõmmis Inglismaa Kõrgliiga kodulehelt

Tabeliseis. kuvatõmmis Inglismaa Kõrgliiga kodulehelt

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds