VIDEO | Juventus pööras vähem kui kümne minutiga Roma vastu mitmeväravalise kaotusseisu võiduks

Pühapäeval nähti Rooma olümpiastaadionil ühte selle hooaja parimat Serie A matši, kui Juventus suutis mängu lõpus AS Roma vastu 1:3 kaotusseisu võiduks pöörata.

Asjad tundusid Roma jaoks imelised, kui Tammy Abraham 11. minutil skoori avas ja teise poolaja alguses meeskond selge eduseisu haaras, kuid Juve vajas vaid seitset minutit, et kolm punkti endale võtta.

Roma mängis pärast Paulo Dybala 18. minuti väravat endale 3:1 edu välja 53. minutiks Henrikh Mkhitarjani ja Lorenzo Pellegrini tabamustega. Roma kapten skooris otse karistuslöögist.

Külaliste comeback algas 70. minutil, kui Manuel Locatelli vahe minimaalseks tegi. Juba kaks minutit hiljem olid läbi Dejan Kulusevski tablool viiginumbrid ja 77. minutil leidis Mattia De Sciglio väga hea aja lõpetamaks ära oma üle 1500 päeva kestnud väravapõud.

Roma sai veel loetud minutid hiljem õlekõrre, kui Matthijs de Ligt karistusalas käega mängis ja penalti määrati, aga see jäi Pellegrinil realiseerimata.

Kuna de Ligt võttis olukorras oma teise kollase kaardi, sai Roma mängu ülekaalus lõpetada, kuid väljapääsu kaotusseisust siiski ei leitud.

Pealinnaklubile tuli sellega juba hooaja üheksas kaotus ja käest läks võimalus tõusta Juventusega sama arvu punktide peale. Vana Daam hoiab 38 silmaga 5. kohta.