Jälgi meid

Jalgpall

ESPN: Manchester United jahib Harry Kane’i

ESPN on oma allikatele tuginedes andnud teada, et Manchester United loodab suvel Tottenham Hotspurist Harry Kane’i endale tuua ja proovib tehingusse kaasata Anthony Martiali.

Martial on hooaja teist pool veetmas Sevillas laenul olles, aga tal ei tundu tulevikku olevat ei Andaluusias ega Manchesteris.

ESPN-i sõnul on Spurs varasemalt prantslase vastu huvi tundnud, kuigi 26-aastane ründaja eelistavat ise Itaalia või Hispaania liigasse kolimist.

United otsib aktiivselt edurivisse lisajõudu, kuna sel hooajal kadus ootamatult valikust Mason Greenwood ja suvel lõppeb leping Edinson Cavanil.

Kane saab juulis 29-aastaseks, aga arvatakse, et Tottenham tahab jätkuvalt saada tema eest üle 100 miljoni naela.

Inglismaa koondise kaptenil kehtib leping Spursiga järgmise hooaja lõpuni ja ehkki läinud suvel soovis ta läbi suruda üleminekut Manchester Citysse, siis on ta viimasel ajal palju kiitnud koostööd Antonio Contega ning vihjanud pigem sellele, et on valmis jätkama oma karjääri Londonis.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds