Jälgi meid

Jalgpall

Anthony Martial on Manchesteri naasmise kursil

Jaanuaris laenulepinguga hooaja lõpuni Manchester Unitedist Sevillasse siirdunud Anthony Martial arvatavasti pikemaks ajaks Andaluusiasse ei jää.

Tuntud jalgpalliajakirjaniku Fabrizio Romano sõnul ei ole laenulepingus väljaostuklauslit ja Sevilla pole seni prantslase endale hoidmiseks huvi üles näidanud.

Martiali käekäik Sevillas ei ole üleliia hea olnud. Ta on võrreldes Manchesteri ajaga saanud küll kõvasti rohkem mänguaega, aga kaheksa kohtumise peale kogutud üks värav ja üks väravasööt ei ole miski, mille peale rinna võiks kummi ajada.

Huvitava kokkusattumusega on ka meeskonna tulemused pärast Martiali saabumist alla käinud. Kui jaanuari keskel oli Sevilla veel La Liga tiitlimängus sees, siis nüüdseks on vahe Real Madridiga läinud üheksa punkti peale ja klubi on isegi oma lemmiksarjast Euroopa liigast välja langenud. Martial on meeskonna aidanud vaid kolme võiduni.

26-aastasel ründajal ei paista tulevikku ka Manchesteris olevat, aga ta on Unitediga seotud veel 2023/24 hooaja lõpuni. Martial sõlmis oma praeguse lepingu 2019. aasta alguses, kui Ole Gunnar Solskjaer oli värskelt meeskonna üle võtnud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds