Jälgi meid

Jalgpall

Ligi kolm aastat löömatuna püsinud Argentina koondis on asunud ohustama Itaalia maailmarekordit

Itaalia koondis sai eelmisel aastal 37-mängulise kaotusteta seeriaga enda nimele maailmarekordi, aga see ei pruugi pikalt püsima jääda, kuna Argentina on sellele juba üsna lähedale jõudnud.

Argentiinlased viigistasid oma viimases MM-valikmängus Ecuadoriga 1:1 ja see tulemus tähistas koondise jaoks 31. järjestikust kaotuseta mängu.

Lionel Messi & Co. alustas oma superseeriat pärast seda, kui 2019. aasta 2. juulil Copa America poolfinaalis Brasiiliale 0:2 alla jäädi. Normaalaja tulemuste arvestuses on meeskond oma kaotusteta seeria käigus kogunud 20 võitu ja 11 viiki.

La Albiceleste on uhke tulemuste jada kokku pannud 56 värava abil ja endale on selle käigus lastud ainult 16 väravat. Rohkem kui pooltes mängudes (17) on oma puur puhtaks jäetud.

Põnev seeria on Argentina koondisel käimas ka selle näol, et meeskond pole kaotanud juba alates 2009. aastast mängu, kus Lionel Messi on väravani jõudnud. Selle pikkuseks on lausa 47 kohtumist.

31-mänguline kaotusteta seeria on Argentina enda rekordi kordus. Selleni jõuti esimest korda aastatel 1991-93, mil koondis nautis tõelist kuldajastut. Värskelt oldi kaks korda järjest MM-finaalis mängitud ja järgnesid järjestikused Copa America võidud.

Argentina saab oma täiesti uue rekordi püsti panna juhuslikult just itaallaste vastu. 1. juunil kohtutakse omavahel “Finalissima” mängu raames Wembley staadionil.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds